Apie Mus

Nauja su logo

„Dream On” gitaros studija veiklą pradėjo 2006 metais spalio 9 d. Taigi šią datą laikome studijos gimimo diena. Per šį laikotarpį gitaros studija nesustojo keistis visą laiką ieškant racionaliausių ir geriausių žinių bei patirties perteikimo ir mokymo sprendimų – studiją veiklą pradėjo nuo grupinių užsiėmimų vedimo, muzikinių ansamblių ir grupių projektų kūrimo, dainų įrašų ir t.t.. Tačiau per visą studijos gyvavimo laikotarpį efektyviausių mokymo metodu „Dream On” studijoje tapo individualios gitaros pamokos, kuriose išmokti groti gitara lengviausia, o motyvuojantys rezultatai gali būti pasiekti greičiausiai matant gyvą užduočių pavyzdį bei visada galint paklausti rūpimų klausimų.
Todėl gitaros studijoje „Dream On” specializuojamės mokydami groti tik individualiose gitaros pamokose vienam mokiniui arba grupėse iki dviejų mokinių vienu metu. 
Taipogi, ilgą laiką „Dream On” gitaros studija savo mokiniams rekomenduodavo kitų Lietuvos pardavėjų parduodamus muzikos instrumentus negalint prisiimti atsakomybės už jų kokybę ir skambesį bei neturint galimybių suteikti tinkamų rekomendacijų ir patarimų renkantis priimtiniausius variantus, tačiau per sukauptą didelę darbo patirtį gitaros pamokose, kituose mokymuose ir koncertinėje veikloje bei gitaros studijoje patikrinus šimtus instrumentų „Dream On” pradėjo tiekti studijos mokytojų kruopčiai atrinktus ir rekomenduojamus instrumentus, o taip pat ir jų priedus. Būtina pabrėžti, jog visi mūsų siūlomi instrumentai ir jų priedai parduodami „Dream On” gitaros studijos elektroninėje parduotuvėje ne tik studijos mokiniams, bet ir kiekvienam, kas nori pradėti mokytis, tobulintis įgudžius ar koncertuoti grojant gitara. 
Veiklos kelyje „Dream On” studija kartu su mokiniais patyrė daug, tačiau sukaupta patirtis leidžia mums tinkamiausiai padėti įgyvendinti visų mūsų mokinių norus ir svajones išmokti groti gitara. Tikime, jog niekada nevėlu pradėti mokytis groti gitara, o mokymasis turi būti įdomus ir malonus užsiėmimas bei patirtis, tad kviečiame išbandyti save nepriklausomai nuo jūsų amžiaus ar muzikos žinių lygio ar įsigyti instrumentus individualiam mokymuisi.