INDIVIDUALIOS GITAROS PAMOKOS KAUNE STUDIJOJE „DREAM ON“

Mokiname groti akustine, klasikine ir elektrine gitara nuo 2006 metų,tad atvykite pirmam susitikimui ir patikrinkite save bei savo galimybes.
Surasime sprendimus visiems muzikos skoniams.
SUBALANSUOTOS MOKYMO PROGRAMOS INDIVIDUALIAI PRITAIKOMOS TIEK SUAUGUSIESIEMS, TIEK VAIKAMS nuo 10 metų.
Užsiėmimai vyksta individualiai (ne grupiniai) po vieną mokinį su mokytoju sutartu laiku. Vienos pamokos trukmė – 60 min. Pamokos vyksta kartą arba du per savaitę jūsų pasirinktu laiku mūsų studijoje, įsikūrusioje Savanorių pr. 271, netoliese prekybos centro „MAXIMA XXX“ (buvusios „Hyper Maxima“):

map savanoriai.jpg

PAMOKOS VYKSTA:
DARBO DIENOMIS 
nuo 17.00 iki 20.30
SAVAITGALIAIS – nuo 14.00 iki 20.30
NESIKRIMSKITE JEI IŠ PRADŽIŲ SAVO GITAROS DAR NETURITE IR TIK NORITE PABANDYTI PAJUSTI BEI ĮVERTINTI SAVO GALIMYBES MOKYTIS GROTI – pirmosioms pamokoms instrumentus galime suteikti.
Kainą : 18 EUR / viena pamoka (pamoka individuali, 60 minučių, dalyvauja tik vienas mokinys, užsiėmimai ne grupiniai)
Taip pat išduodame ir dovanų kuponus.
Konsultuojame muzikos instrumentų pirkimo klausimais, padedame juos išsirinkti ir nusipirkti, atliekame remontą, parengimą ir pritaikymą groti, nemokamai keičiame ir suderiname stygas.
Nedvejokite ir pabandykite groti gitara jau šiandien. 80% mūsų studijos mokinių ateina nieko nemokėdami ir būtiniausius pagrindus išmoksta per 4-8 pamokas, o grojimo techniką išlavina per 3-6 mėnesius.
Paskambinkite ar parašykite mums žinutę ir pasistengsime nedelsiant jums  atsakyti į visus rūpimus klausimus. Taip pat, jeigu turite papildomų klausimų, siūlome apsilankyti mūsų parengtoje skiltyje DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI (D.U.K.)
Su „Dream On“ gitaros studijos mokytojais galite susipažinti skiltyje GITAROS MOKYTOJAI
Tel. numeris: +37060738337
El. paštas: info@grojugitara.lt 
Pamokų metu studijoje „DREAM ON“ mokant groti gitara vieninteliai iš mokymo studijų sudarome galimybę groti kartu su tikrais mušamaisiais. Ši mokymosi patirtis ugdo papildomą ritmo pojūtį, gilesnį muzikos supratimą ir leidžia puikiai patirti grojimo tikroje grupėje jausmą. 
Taigi niekada nevėlu pradėti mokytis groti gitara ir lauksime jūsų pamokose…

cropped-logo_transparent_background.png

MB „Sąjungininkai“
Tel. numeris: +37060738337
El. paštas: info@grojugitara.lt
Adresas: Savanorių pr. 271, Kaunas