INDIVIDUALIOS GITAROS PAMOKOS KAUNE STUDIJOJE „DREAM ON”

2022 variantas 04 08
Mokiname groti akustine, klasikine ir elektrine gitara nuo 2006 metų,tad atvykite pirmam susitikimui ir patikrinkite savo galimybes. Surasime sprendimus visiems muzikos skoniams.
SUBALANSUOTOS MOKYMO PROGRAMOS INDIVIDUALIAI PRITAIKOMOS TIEK SUAUGUSIESIEMS, TIEK VAIKAMS nuo 10 metų.
Užsiėmimai vyksta individualiai (ne grupėse) po vieną mokinį su mokytoju sutartu laiku. Vienos pamokos trukmė – 60 min. Pamokos vyksta kartą per savaitę, o vidutiniškai po 4-8 pamokų užtenka ir susitikimo kartą per dvi savaites. Studija įsikūrusi Savanorių pr. 271, netoliese prekybos centro „MAXIMA XXX” (buvusios „Hyper Maxima”):

map savanoriai.jpg

PAMOKOS VYKSTA:
DARBO DIENOMIS 
nuo 17.00 iki 20.30
SAVAITGALIAIS – nuo 14.00 iki 20.30
NESIKRIMSKITE jei dar neturite SAVO GITAROS IR TIK NORITE PABANDYTI PAJUSTI BEI ĮVERTINTI SAVO GALIMYBES MOKYTIS GROTI – pirmosioms pamokoms instrumentus galime suteikti.
Kainą : 27 EUR / viena pamoka (pamoka individuali, 60 minučių, dalyvauja tik vienas mokinys, užsiėmimai ne grupiniai)
Taip pat išduodame ir dovanų kuponus.
Konsultuojame muzikos instrumentų pirkimo klausimais, Parduodame gitaras ir jų priedus, padedame išsirinkti detaliai pateikus skirtumus ir panašumus, atliekame remontą, parengimą ir pritaikymą groti, keičiame stygas ir kitas detales, deriname.
Nedvejokite ir pabandykite groti gitara jau šiandien. 80% mūsų studijos mokinių pradeda mokytis neturėdami jokių muzikos žinių, bet būtiniausius gitaros pagrindus išmoksta per 4-8 pamokas, o grojimo techniką išlavina per 3-6 mėnesius.
Paskambinkite ar parašykite mums žinutę ir pasistengsime nedelsiant jums  atsakyti į visus jums rūpimus klausimus. Taip pat siūlome apsilankyti mūsų parengtoje skiltyje DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI (D.U.K.)
Su „Dream On” gitaros studijos mokytojais galite susipažinti skiltyje GITAROS MOKYTOJAI
Tel. numeris: +37060738337
El. paštas: info@grojugitara.lt 
Pamokų metu studijoje „DREAM ON” mokant groti gitara vieninteliai iš mokymo studijų sudarome galimybę groti kartu su tikrais mušamaisiais. Ši mokymosi patirtis ugdo papildomą ritmo pojūtį, gilesnį muzikos supratimą ir leidžia puikiai patirti grojimo tikroje grupėje jausmą. 
Taigi niekada nevėlu pradėti mokytis groti gitara ir lauksime jūsų pamokose…