Dažniausiai užduodami klausimai

Gitaros studijoje „Dream On” susilaukiame labai daug klausimų, tad parengėme atsakymus į keletą dažniausiai pasitaikančių klausimų apie mokymąsi groti gitara studijoje „Dream On”:
1. Ar galiu išmokti groti gitara neturėdamas muzikos žinių ir pradmenų?
Taip, jūs galite išmokti groti gitara. Statistiškai 85% „Dream On” gitaros studijos mokinių mokytis ateina neturėdami muzikinių žinių arba nesimokę groti kitu instrumentu, taigi pradmenų neturėjimas tikrai neužkerta kelio mokytis gitaros studijoje „Dream On”. 
2. Per kiek laiko galima išmokti groti gitara?
Studijoje „Dream On” elementarius pagrindus grojimui sau ar draugams galima pasiekti per 4-8 individualias pamokas, ateinant į studiją kartą arba du per savaitę. Tolesniu etapu laviname mokinio grojimo technikos charakteristiką ir savybes, o dar vėlesniu etapu laviname mokinių gebėjimą groti individualiai improvizuojant ir kuriant aranžuotes.
3. Ar mokote suaugusiuosius?
Taip, mokome groti suaugusiuosius. Statistiškai daugiau nei 50% „Dream On” gitaros studijos mokinių yra amžiaus grupėje nuo 20 iki 60 metų.
4. Ar mokote vaikus? Nuo kokio amžiaus geriausia pradėti mokytis groti gitara?
Taip, mokome groti vaikus nuo 9 metų. Toks amžius praktikoje yra tinkamiausias siekiant užsibrėžto tikslo išmokti groti gitara. Kadangi grojant gitara reikia pasiruošti tam, jog mokiniui prireiks tam tikrų fizinių savybių stiprinant pirštus, o taip pat ir kantrybės bei darbo su savimi. Ilgametė patirtis dirbant su įvairaus amžiaus vaikais parodė, jog pradėjus mokyti vaikus, kurie yra jaunesni nei 9 metai, neretai pasitaiko, jog sumažėja arba visiškai prarandama vaiko motyvacija siekti su muzika susijusių tikslų ateityje. Tačiau būtina pabrėžti, jog vaikas nėra lygus vaikui ir studijoje per 12 metų mokymo turėjome ir vaikų nuo 6-7 metų amžiaus.
5. Ar norint pabandyti mokytis groti gitara pradžiai reikia turėti savo instrumentą?
Ne, instrumento pradžioje galite ir neturėti, nes studijoje „Dream On” turime pakankamai instrumentų, jog galėtume ne tik parodyti, bet ir leisti pabandyti skirtingų rūšių gitaras, taip geriausiai įvertinant jūsų poreikius. Taip pat pabandžius groti jau pirmoje pamokoje suprasite ar gitara kaip instrumentas yra skirtas jums ir ar reikėtų ją nusipirkti. Tačiau pabrėžtina, jog keturi penktadaliai viso rezultato priklauso nuo jūsų darbo namuose, taigi ilguoju periodu instrumentas namuose yra reikalingas norint pasiekti tikslus. Gitaras be papildomo mokesčio suteikiame tik dirbant gitaros studijoje „Dream On”.
6. Ar jūs parduodate gitaras bei jų priedus?
Taip, „Dream On” gitaros studijoje galite įsigyti 5-6 rūšių skirtingas akustines, elektro-akustines ir klasikines gitaras, dėklus, kapodasterius (capo) bei mediatorius. Parduodamus instrumentus galite apžiūrėti gyvai „Dream On” studijoje arba paspaudę šią nuorodą – PARDUODAMI INSTRUMENTAI.
7. Kokios muzikos mokote groti studijoje „Dream On”?
„Dream On” gitaros studijoje mokome groti įvairių stilių muzikos nuo klasikinės muzikos ir POP iki Jazz, nuo Funk iki Rock ar Blues. Pamokose su mokiniais pasirinktinai mokomės groti tokių grupių ir atlikėjų kaip Andrius Mamontovas ir FOJE, Sauliaus Mykolaitis, Aktorių Trio, ACDC, Led Zepellin, Red Hot Chilli Peppers, Ed Sheeran, Cranberries, Arctic Monkeys, Katy Perry, Ronan Keating, Eric Clapton, Queen, U2 ir daugelio kitų atlikėjų kūrybos.
Taip pat, mokiniui išreiškus norą, galima mokytis groti vien tik lietuviškus arba vien tik užsienietiškus kūrinius. Tačiau mokantis pradiniuose etapuose kūrinius parenka mokytojas pagal programą, o vėlesniuose etapuose, mokiniui pažengus, galima groti ir jo pasirinktus muzikos kūrinius. Nesisielokite jei nerandate savo mėgiamos dainos akordų ar tabulatūrų internete – „Dream On” gitaros studijoje turime galimybę nurinkti jūsų mėgiamus kūrinius ir pritaikyti juos groti jums. 
8. Turiu seną gitarą ar ji vis dar tinkama mokymuisi groti?
Gitaros skambesiui amžius dažnu atveju ypatingos įtakos nedaro, tad atsineškite turimą gitarą į studiją „Dream On” pirmos pamokos metu ir mes ją apžiūrėsime, įvertinsime, (jei reikės) pataisysime, suderinsime stygas, stygų aukštį ir grifą bei parengsime grojimui.
9. Ar atvykstate mokyti į namus?
Deja, bet pamokos vyksta tik studijos „Dream On” patalpose, tad kviečiame susitarus atvykti į gitaros pamokas studijoje Kaune.
10. Ar pamokos yra individualios?
Taip, studijoje organizuojamos pamokos yra ne grupinės, o individualios, taigi pamokos metu mokinys mokosi groti gitara vienas su mokytoju. Jei turite noro mokytis grupėje dviese arba tryse su draugais ar pažįstamais, tokios pamokos taip pat gali būti organizuojamos, tačiau jas reiktų derinti atskirai su mokytoju. Taip pat, būtina įvertinti ir tai, jog mokymasis grupinėse pamokose praktikoje nesuteikia pilnaverčio rezultato lyginant su individualiomis pamokomis, o taip pat gali prireikti papildomo laiko pasiekti rezultatą – išmokti groti gitara. 
11. Kokiomis dienomis ir valandomis galimos gitaros pamokos? Ar dirbate vasara ir per šventes?
Gitaros studija „Dream On” dirba visus metus ir per šventes pagal pateiktą tvarkaraštį: darbo dienomis 16.30-20.30, savaitgaliais 14.00-20.00.
Pamokos taip pat gali būti derinamos ir kitais laikais pagal atskirą susitarimą.
12. Neturiu muzikinės klausos, ar man pavyks išmokti groti gitara?
Studijoje „Dream On” tikime, jog terminas „muzikinė klausa” tai tik filosofinė alegorija, kuri niekuo dėta su jūsų sugebėjimais groti gitara. Tad visada siūlome atvykti pirmai pamokai į gitaros studiją „Dream On” ir išbandyti savo galimybes groti gitara. Pirmos pamokos metu mokytojas, įvertinus jūsų galimybes, pasakys ar turite savybių, kurios reikalingos mokytis groti, o taip pat, pirmos pamokos metu ir jums paaiškės ar turite tai, ko reikia norint būti gitaristu/gitariste. Jeigu turite papildomų klausimų dėl gitaros pamokų ar parduodamų instrumentų, prašome nedvejojant kreiptis telefonu +370 607 38337 arba elektroniniu paštu info@grojugitara.lt ir pabandysime į juos atsakyti.
cropped-logo_transparent_background.png